İletişim Bilgileri

 

Şirketimizde Sizlere Hizmet Verecek Personelimizin İletişim Bilgileri

TURİZM DEPARTMANI

Adı Soyadı Pozisyon E-Mail Adresi Dahili Telefon

Selçuk Daştan Yonetim selcuk@pagos.com.tr 119 0232-4459300
Gökhan Doğan Acenta Müdürü gokhan@pagos.com.tr 124 0232-4459300
Gamze Varnalı Daştan Operasyon Müdürü gamze@pagos.com.tr 128 0232-4459300
Nesli Caner Satış ve Pazarlama Yöneticisi nesli@pagos.com.tr 131 0232-4459300
Hüseyin Hepşengenç Pazarlama Yöneticisi (Saha) huseyin.h@pagos.com.tr - 05335693056
Melek Solu Yurt içi, yurt dışı tur, otel, araç, gemi, grup rezv. melek@pagos.com.tr 125 0232-4459300
Merve Heptazeler Yurt içi, yurt dışı tur, otel, araç, gemi, grup rezv. merve@pagos.com.tr 114 0232-4459300
Volkan Kincal İç ve dış hat bilet volkan.kincal@pagos.com.tr 122 0232-4459300
Barkın Çuhacı İç hat bilet barkin@pagos.com.tr 123 0232-4459300
Nazan Öz İç ve dış hat bilet nazan@pagos.com.tr 121 0232-4459300
Fabrizio Pennetti İç ve dış hat bilet fabrizio@pagos.com.tr 121 0232-4459300
 

MUHASEBE DEPARTMANI

Adı Soyadı Pozisyon E-Mail Adresi Dahili Telefon

Fahrettin İnan Muhasebe Müdürü fahrettin@pagos.com.tr 117 0232-4459300
Erkan Biran Muhasebe erkan@pagos.com.tr 118 0232-4459300
Zeynep Nesritürk Muhasebe zeynep@pagos.com.tr 116 0232-4459300
Ahmet Erdem Muhasebe ahmet@pagos.com.tr 115 0232-4459300
 

VİZE DEPARTMANI

Adı Soyadı Pozisyon E-Mail Adresi Dahili Telefon

Canan Hazır Vize Bölümü canan@uzmanvize.com 0232-4459300 - 0232 - 4841020
Selami Erdem Vize Bölümü selami@uzmanvize.com 0232-4459300 - 0232 - 4841020
Haluk Aras Vize Bölümü haluk@uzmanvize.com 0232-4459300 - 0232 - 4841020
 

PAGOS OUTSOURCE

Adı Soyadı Pozisyon E-Mail Adresi Dahili Telefon

Dilek Koyunoğlu Travel Desk   0232-4459300 - 0232 - 4841020
 

OFİS GÖREVLİSİ

Adı Soyadı Pozisyon E-Mail Adresi Dahili Telefon

Sultan Sezer Ofis Görevlisi   129 0232-4459300 - 0232 - 4841020