KAYAK OTELLERİ

Sway Hotels Palandöken Erzurum

Tam Pansiyon Plus
25
    Sway Hotels, Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’de konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor. Özel karlandırma sistemi ve ışıklandırılmış pistleri sayesinde Aralık’ta başlayıp Mart sonuna kadar her gün kayak keyfi sunmaya devam ediyor.
 Palandöken

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Her Şey Dahil
20
    Eğer kış sporları sizin için vazgeçilmezse Dorukkaya Ski & Mountain Resort sizin için mükemmel bir alternatif. Kayak ve snowboard tutkusu, sınırsız eğlence, adrenalin ve yüksek kar kalitesiyle birleşerek sizi tatilin zirvesine taşıyacak.
 Kartalkaya

Polat Erzurum Resort Hotel

Tam Pansiyon
30
 Palandöken

Grand Yazıcı Uludağ Otel

Tam Pansiyon Plus
10
 Uludağ

Beceren Otel

Tam Pansiyon
15
 Uludağ

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Tam Pansiyon Plus
20
 Kartalkaya

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Tam Pansiyon Plus
35
    Doğu Anadolu’nun en büyük şehirlerinden Erzurum’un otantik atmosferinden yükselen bir doğa harikası Palandöken... Kayakseverler kadar kış manzarasına düşkün her kesimden insanın da gözdesi olan bölge, söz konusu kayak tatili olunca ülkenin bir numarası...
 Palandöken

Toprak Otel

0
    Bayrak Tepe yamaçlarında kurulu Sarıçam Ormanı içerisinde tamamen doğayla barışık ve özgün Mimari yapısıyla, 2005 yılında hizmete giren tesis, dağ - kayak pisti manzaralı rahat ve konforlu odaları ile konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor.
 Sarıkamış
Geri1 2 3İleri