YAKIN BÖLGE OTELLERİ

Murat Reis Ayvalık

Oda Kahvaltı

NG Sapanca Wellness & Convention

Yarım Pansiyon
8
  Gözlerinizi kapatın, sessiz, sakin, yemyeşil bir orman, masmavi, tertemiz, oksijen dolu bir gökyüzü hayal edin. Şehirden, stresten, yoğun tempodan uzak, kuş cıvıltıları eşliğinde gözlerinizi açıyorsunuz. NG Sapanca Wellness Park’ tasınız. Huzura hoş geldiniz.
 Sapanca

İğneada Resort Hotel & Spa

Yarım Pansiyon
10
 İğneada

Gazelle Resort & Spa

Yarım Pansiyon
10
  Kartalkaya' daki Grand Kartal Otel'in ikinci işletmesi, "spa" konseptiyle misafirlerin beklentilerinin üzerinde üstün hizmet kalitesi sunuyor. İş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil.
 Bolu

The Green Park Hotels & Resort Kartepe

Yarım Pansiyon
15
  Muhteşem Samanlı dağlarının zirvesinde yer alan, The Green Park Hotels & Resort Kartepe, bir tarafta Sapanca Gölü diğer tarafta İzmit Körfezi manzarası ile siz misafirleri güzel bir tatil için beklemekte.
 Kartepe

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi

Yarım Pansiyon
0
  Deniz seviyesinden 1327 m yükseklikte, volkanik patlamalar sonucu oluşmuş, etrafı dağlarla ve çam ormanlarıyla çevrili bir krater gölü ve hemen kıyısında beş yıldızlı konforuyla, Türk misafirperverliğini gerçek anlamda hizmete dönüştürmüş bir otel. “Büyük Abant Oteli”.
 Abant

Richmond Nua Wellness Spa

Oda Kahvaltı
5
  Richmond Nua Wellness Spa, dinlenmeyi bir sağlık ve huzur ritüeline dönüştürmek isteyenler için en ideal adres. Türkiye'nin ilk ve tek destinasyon Spa' sı Richmond Nua Wellness Spa, sudan gelen sağlığı, orman ve göl manzarasının kesiştiği Sapanca'da sizlere sunuyor.

  *Tesiste Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlanmaktadır.
 Sapanca
Geri1 2 3 4 5 6İleri