YURTİÇİ OTELLER

Casa Hermanas

Oda Kahvaltı
10
  Casa Hermanas, Bodrum Torba' da, ailelerin tatil anlayışını değiştirecek, özel tasarlanmış detayları ile hayatınıza renk katıyor, yeni konseptiyle, Meksika' yı Bodrum' a taşıyor.
 Bodrum

Casa Dell Arte Residence

Oda Kahvaltı
10
  Türkiye' nin ilk butik sanat oteli, Casa Dell'arte Residence eşsiz bir sahile ve Bodrum'un en şık otellerindendir. Kalitenin ve keyfin en yalın halinin yaşandığı bir rüyayı sunan otel, tatilde kusursuzluğu hedefleyenleri bekliyor.
  Türkiye' nin ilk çağdaş butik sanat oteli olan Casa Dell’Arte Residence eşsiz sahili ve tarzı ile bodrumdaki en büyüleyici bölgelerden biri olan eski balıkçı köyü torbada bulunmaktadır.
  Lüks fakat asla gösterişli olmayan Casa Dell’Arte Residence geçiş, gelecek ve bugünün estetik ve kültürel atmosferini yaşar ve solur. Kayseriden gelen eski taşlar ve Edirneden gelen türünün tek örneği antika kapı otelin yapımında kullanılan unsurlar arasındadır. Otelde bulunan her taş, her boya, her heykel orijinal birer sanat eseridirler. Otelin her yerinde; lobide, odalarda, genel alanlarda ve bahçede ve hatta havuz kenarında Büyükkuşoğlu Aile Koleksiyonu misafirlerin beğenisine sunulmuştur.
 Bodrum

Club Nena

0
  ''Cennette rüya gibi bir tatil'' Güneş, deniz ve doğanın birleştiği Manavgat'ta denize sıfır tesisimiz sizlere huzurun, mutluluğun ve özgürlüğün birlikte yaşanacağı tatilin en güzelini sunuyor.
 Side

A11 Hotel Çeşme

0
  A11 Hotel Çeşme' nin eşsiz plajı Boyalık' ta yeni bir nefes ve hizmet anlayışı ile siz değerli konuklarını bekliyor...
 Çeşme

Çamkar Otel

0
 Sarıkamış
Geri5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20İleri