Bangkok - Phuket Turu

6 gece 7 gün
26.11.2017 tarihinden itibaren

  1.Gün: İstanbul-Aktarma Noktası

  İstanbul'dan belirtilen aktarma noktasına hareket.Aktarma noktasına varışın ardından Bangkok'a hareket.

  2.Gün: Bangkok

  Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı’na varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından, firma temsilcimiz tarafından alanda karşılanma ve yapılacak yarım gün süreli Bangkok şehir ve Tapınaklar turu için hareket. Bu turumuzda, Altın Buda ve Yatan Buda Tapınakları ziyaret edilecek, Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası, çeşitli bakanlık binaları, Çin Mahallesi ve çiçek pazarı panoramik olarak görülecektir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam sizlere, Bangkok’un olmazsa olmazlarından, envai çeşit deniz ürünlerinin bulunduğu, yaklaşık 2000 kişilik kapasitesi ile dünyaca SEAFOOD MARKET RESTORAN’da deniz ürünleri yemeyi öneriyoruz (ekstra). Geceniz sadece yemekle sona ermiyor, yemek sonrasında sizleri, dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceğiniz Bangkok’un ilk ve en ünlü gece pazarı PATPONG GECE PAZARI’na götürüyoruz. Burada pazarlığın keyfine varacaksınız. Gezimizin ardından otelinize dönüş. Geceleme otelinizde…

  3.Gün: Bangkok

  Otelinizde erken saatte alınacak sabah kahvaltısının ardından, ekstra olarak yapılacak yarım günlük YÜZEN ÇARŞI turu için hareket ediyoruz. Bu turda, CNN jeneriklerine çıkan, Tayland tanıtımlarında kullanılan, kartpostallara konu olmuş Yüzen Çarşı’yı canlı olarak görebileceksiniz. Damnoensaduak bölgesinde yer alan Yüzen Çarşı’ya giderken yol üzerinde şeker kamışının işlenişini görmek üzere kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra küçük teknelere bineceğiniz alana ulaşıp keyifli Yüzen Çarşı turuna başlıyoruz. Kanal boyunca klasik Thai hayatından kesitleri görme şansınız oluyor (nehir kenarında karayla bağlantısı olmayan fakat sokak isimleri ve daire numaralarına kadar bulunan yaşam alanı). En son durağınız ise çeşit çeşit hediyelik eşyalar bulabileceğiniz Yüzen Çarşı. Burada verilecek 1 saatlik molanın ardından Bangkok’a doğru yola çıkıyoruz. Bangkok’a varışta otelimize transfer ve dinlenmeniz için bir süre serbest zaman. Geceleme otelinizde…

  4.Gün: Bangkok-Phuket

  Sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile havaalanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket'e hareket. Phuket’e varış ve otele transfer. Odalara yerleşmenin ardından dinlenmeniz için serbest zaman. Bu akşamınızı, ekstra olarak yapılacak FANTASEA SHOW’u izleyerek değerlendirebilirsiniz. İhtişamlı Kraliyet Thai yemekleri ve dünya mutfaklarından oluşan açık büfede yemeğin alınması. Festival köyünde hediyelik eşyaları bulabileceğiniz mağazaların bulunduğu, eğlenceli ufak şovların yapıldığı görkemli alanda aynı zamanda file binme imkanı. Kraliyet Fantazi olarak geçen bu şov, sanılanın aksine Las Vegas tarzı şovları andırır. Bu sefer Thai kültürünü sihirli, 4 boyutlu efektlerle izleme şansı. Akrobatik şovlar, havai fişek gösterisi, özel efektler, fil sirki, hepsi unutulmaz tiyatro düzeninde sahne üzerinde gerçekleşiyor. Şov sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde…

  5.Gün: Phuket

  Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı. Kahvaltı sonrasında rehberinizin ekstra olarak organize edeceği, tam günlük PHI PHI ADASI turu için hareket ediyoruz. Phuket'ten Phi Phi Adası’na olan yolculuğunuz, önce otelinizden limana transfer ile ve limandan surat teknesi ile başlıyor. Yol boyunca Phi Phi Ley adasi, Pile mağarası ve Maya köyü ziyaret ediliyor. Bu molalar sırasında doğa harikası denize girme fırsatı. Öğle yemeğiniz, Phi Phi Adası’nda alınacaktır. Gününüzü deniz, kum ve güneşten faydalanarak geçirdikten sonra otelinize dönüş. Öğleden sonra dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde…

  6.Gün: Phuket

  Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından yine ekstra olarak düzenlenecek JAMES BOND ADASI turu için hareket. Otelden limana transferin ardından, uzun teknelerle koy boyunca keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Huzur dolu kanallar arasında bulunan görkemli ormanın içinden geçerek, berrak zümrüt yeşili denizin kenarında bulunan kireçtaşı dağlarını görme şansı. James Bond 007 The Man with The Golden Gun filminin çekimlerinin gerçekleştiği bu doğa harikası yerleri görmek için kaçırılmaz fırsat. Deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeği Müslüman köyü olan Panyee köyünde alınıyor. Turunuzun ardından otelinize dönüş. Geceleme otelinizde…

  7.Gün: Phuket-Aktarma Noktası-İstanbul

  Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Aktarma noktasına haraket.Aktarma noktasına varışın ardından İstanbul'a haraket ve varış.(Uçak saatine göre bir gün sonra varabilir) Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

  Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Yolcularımızın Dikkatine

  Ülkemizde ki OHAL ‘den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu yolcuların, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Bu misafirlerimizin yurt dışına çıkışlarına ancak bu şekilde izin verilebilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Otel Bilgileri

  Ibis Sathorn Bangkok 3* vb. Ibis Patong Phuket 3* vb.

  Fiyata dahil olan hizmetler

  Qatar Havayolları ile İstanbul-Doha-Bangkok-Phuket-Doha-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi Yerel Havayolları ile Bangkok-Phuket ekonomi sınıf ucus 3* otellerde 5 gece oda kahvaltı bazında konaklama Bangkok'da yarım günlük şehir turu Alan-otel-alan transferleri Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.) Rehberlik Hizmeti (Sadece turlar esnasında)

  Önemli Notlar

  ***Satın alınan tur Asian Escapes organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır. Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen Havalimanı'nda olunması gerekmektedir. Kesin otel ve uçuş bilgisi tur kalkış tarihinden önce tarafınıza bildirilecektir. Bangkok-Phuket arası uçuş yerel havayolları ile gerçekleşmektedir.Ara uçuşlarda her bagaj ücretlidir. Ücretsiz bagaj taşıma hakkı bulunmamaktadır. Phuket'de tur sayısının 10 kişinin altında kalması durumunda rehberlik hizmeti sağlanamamaktadır. İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir. Rehberlik hizmeti turlar esnasında verilmektedir. Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli( 15 TL ) dahil değildir.Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir. Havayolları istediği anda bagaj kurallarını haber vermeksizin değiştirebilirler. 2 yaşın altındaki çocukların bagaj hakkı yoktur. Triple konaklama müsaitlik doğrultusunda sunulur. Müsaitlik var ise 3. Kişi için katlanabilir yatak verilmektedir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

  Bangkok(2)-Phuket(3) 26 Kasım-02 Aralık / Qatar Havayolları
  Tarihler
  26.11.2017 / 02.12.2017

  İstanbul Atatürk Havalimanından Qatar Hava Yolları QR240 seferi ile saat 13:35'de Doha’ya hareket. Saat 17:45’de Doha’ya varış. QR830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:20'de Bangkok’a hareket ve uçakta geceleme. Ertesi gün yerel saat ile 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 03-09 Aralık / Qatar Havayolları
  Tarihler
  03.12.2017 / 09.12.2017

  İstanbul Atatürk Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 240 seferi ile saat 13:25'de Doha’ya hareket. Saat 17:35’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 10-16 Aralık / Qatar Havayolları
  Tarihler
  10.12.2017 / 16.12.2017

  İstanbul Atatürk Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 240 seferi ile saat 13:25'de Doha’ya hareket. Saat 17:35’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 21-27 Ocak / Qatar Havayolları
  Tarihler
  21.01.2018 / 27.01.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1149 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 949 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 28 Ocak-03 Şubat / Qatar Havayolları
  Tarihler
  28.01.2018 / 03.02.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1128 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 949 USD
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 949 USD
  1. Çocuk 0-1 Yaş 899 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 04-10 Şubat / Qatar Havayolları
  Tarihler
  04.02.2018 / 10.02.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 11-17 Şubat / Qatar Havayolları
  Tarihler
  11.02.2018 / 17.02.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 18-24 Şubat / Qatar Havayolları
  Tarihler
  18.02.2018 / 24.02.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 25 Şubat-03 Mart / Qatar Havayolları
  Tarihler
  25.02.2018 / 03.03.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 04-10 Mart / Qatar Havayolları
  Tarihler
  04.03.2018 / 10.03.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD
   
  Bangkok(2)-Phuket(3) 11-17 Mart / Qatar Havayolları
  Tarihler
  11.03.2018 / 17.03.2018

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Qatar Hava Yolları QR 244 seferi ile saat 13:05'de Doha’ya hareket. Saat 17:20’de Doha’ya varış. QR 830 sefer sayılı uçuş ile saat 20:40'da Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün yerel saat 06:55’de Bangkok'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1029 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 849 USD