MUHTEŞEM KATAMARAN YATLARLA MUHTEŞEM YUNAN ADALARI 2017

6 gece 7 gün
tarihinden itibaren

  Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

  Tümekipmanlar ile beraber 7 gece charter ucretidir.

  Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

  Servicepack/The end services (Temizlik hizmetleri mecbur)

  Yakitve liman vergileri

  Hertürlü yiyecek ve içecekler

  Skipper/Kaptan(arzuya bagli)

  Securitydeposit (mecbur, teslim sırasında Katarmaran’a zarar verilmemiş ise iade edilir)

  SeyahatSigortası

  Herdestinasyon için Havalaani – Marina –Havaalanı transferleri isteğe bağlı oarakorganize edilebilir. 

  Vize & Notlar

  * Normal pasaportlu yolcuların çok girişli Schengen vizesialması gerekmektedir.

  * Yeşil Pasaportlu yolculara vize GEREKMEMEKTEDİR.

  ***İPTALOLAN PASAPORTLARDAKİ SÜRESİ  BULUNAN  “SCHENGHEN VİZELERİ” GEÇERLİ DEĞİLDİR!**

  Notlar & Bilmeniz Gerekenler                                                                       ;

  *Yukarıdabelirtilen fiyatlar gemideki müsaitliğe göre belirlenmiş en düşük kategoriyeait fiyatlar olup, müsaitlikle doğru orantıda fiyatlarda değişiklik olabilir.*En az 25 kişinin katılımı durumundaprofesyonel SETUR rehberlik hizmeti verilecektir.*Programdabelirtilen saatler Havayolları ve Gemi şirketlerinden alınmıştır. Saatlerdeolabilecek herhangi bir değişiklikten SETUR sorumlu değildir. Dolayısıylaherhangi bir saat değişikliğinden ötürü SETUR programın içeriğini ve hizmetmuhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. Yoğun dönemlerde farklıhavayolları kullanılabilir.*Gemi firması rota değiştirme hakkınıkendinde saklı tutar.Gemi şirketinin yapacağı ve rota değişikliklerinden dolayıSETUR sorumlu tutulamaz.*Uçakyolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte heryolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valizalabilme hakkına sahiptir. *Gemiyolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidirve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en bir adet takım elbise,bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmakzorundadırlar. Resmi olmayan diğer günlerde “smart casual” denilen, çok sporolmayan kıyafetler tercih edilmelidir. Havuz katında serbest spor kıyafetlergiyilebilir.*Gemiseyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar dahaönceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıylagemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenenyerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başkarestoranlarında da alma hakkına sahiptirler. Serbest oturumlu restaurantlardamüsaitliğe göre masalara oturulur.*Gemiseyahati esnasında gün içerisinde geminin yanaştığı limanı dolaşırken öğleyemeği için tekrar gemiye geri dönüp yemeğinizi alabilirsiniz. Ancak sizleretavsiyemiz gününüzü bölmemenizdir.*Özelliklegemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derecezordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikasıyaklaşık 17 Euro civarındadır.(vergiler dahil).*Gemilerdeklimaların tamamen kapatılamadığını (sabit 22-25 derece) gözönündebulundurarak, seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir hırka ya da şal;limanlarda ise mevsiine göre yağmurluk,anorak, altı kalın lastik olan rahatyürüyebileceğiniz bir çift ayakkabı ile spor bir çift ayakkabı almayıkesinlikle ihmal etmeyin.

   

   

   

   

   

   

   

  *Seyahatinizesnasında gemi bahşişleri kredi kartınızdan otomatik olarak bir defada tahsiledilecektir. Günlük kişi başına ortalama 10 Euro kadardır. ( Gemi firmasınagöre değişiklik gösterir )

  *Gemiyecheck-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabinanahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakitdepozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişibaşına ortalama 300 Euro’luk bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedenisizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınızharcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veyaalkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olanmanyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve Casino haricinde hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdakitelevizyonlardan öğrenebilirsiniz.

  *Gemiyeiçki sokmak kesinlikle yasaktır.

  *Gemiseyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerdevaliz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulmasıvalizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

  *Valizlerinizigeminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir.Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğundaolan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olanihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Gemininuydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5Euro civarındadır.

  *Gemininkalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlardagemimizin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılmasıgerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan daSETUR sorumlu olmayacaktır.

  *Gemiseyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toparlayarak bir gece öncedenkabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadarkabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Bu konudaki bilgilendirme;Gemi firması tarafından bir gün evvel kabininize bırakılacak yazıda detaylıolarak bildirilecektir.

  *Vize alımları için gerekli süreyi vizeyetkililerine danışarak öğrenebilirsiniz. Lütfen programa katılımınızı bunagöre ayarlayınız.

  *Dünyadaki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arasıuçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri  bu artışları fuel surcharge adı altında

  yolcularındantalep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayınyolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altındasizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarınave gemi şirketlerine ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda SETUR un herhangibir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vbartışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

  KATAMARAN CHARTER
  Tarihler


  Fiyatlar